Wyniki

Na posiedzeniu w dniu 13 lutego 2020 r. Komisja Grantowa
Fajne Granty T-Mobile w składzie: eksperci Agnieszka Bilska i Robert Król, Małgorzata Rybak-Dowżyk – T-Mobile Polska, Krystyna Kulisz-Jackowska i Radosław Jackowski – Fundacja CoderDojo Polska wybrała do realizacji następujące projekty:

Lp Wnioskodawca Projekt
1 “Świat z papieru” Hufiec ZHP Radom-Miasto
2 “Gadający t-shirt” Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni
3 “Ekologiczny pokój zagadek” Szkoła Podstawowa w Wińsku
4 “Open_Lab” Międzynarodowy Instytut Rozwoju Dzieci ze Starych Kupisk
5 “Od zabawy z robotami do praktycznej wiedzy i umiejętności” Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 w Warszawie
6 “3/4 to nie tylko ułamek” Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wiktorówku
7 “Brynica znana i nieznana” Publiczna Szkoła Podstawowa w Brynicy
8 “Wśród egipskich tajemnic, czyli zwiedzamy egipską piramidę” Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
9 “Fajne zajęcia!” Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmościu
10 “Matematyka skrojona na miarę” Szkoła Podstawowa nr 20 im. Henryka Jordana w Jastrzębiu-Zdroju
11 “Ortokod – kodowanie dla ortografii” Szkoła Podstawowa nr 162 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Łodzi
12 “Mali programiści” Miejskie Przedszkole nr 1 w Mszczonowie
13 “Co Tu Się Dzieje – warsztaty filmowania tabletem” Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Filipowicach
14 “Zaczarowany ołówek 3D” Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pamiątkowie
15 “Śledztwo z panną Marple” Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach
16 “POSZUKIWACZE TAJEMNIC – TAJEMNICZA KSIĘGA” Fundacja Szkoła Medialna z Krakowa
17 “Z Ozobotem w świecie zwierząt” Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy dla dzieci i młodzieży z autyzmem w Wodzisławiu Śląskim
18 “Mistrzowie Arduino” Stowarzyszenie Pod Wspólnym Niebem z Gdyni
19 “Matematyczne i historyczne gry i zagadki logiczne” Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej
20 “Od kodowania do programowania” Centrum Kultury w Iłowej
21 “Detektywi w akcji” Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 w Świętochłowicach
22 “Z ozobotem w Kosmos” Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis z Łąk
23 “Astrologia bez tajemnic” Fundacja Q z Rozalina
24 “Baw się z Ozobotami QR kodami” Zespół Szkół nr 33 dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Bydgoszczy
 25 “Mistrzowie Technologii” Fundacja Równe Szanse w Edukacji z Kleszczowa Kościerskiego
 26 “Nauczanie przez programowanie” Szkoła Podstawowa im. J. A. Maklakiewicza w Mszczonowie
27 “Warsztaty z wykorzystywania analizy obrazu w robotyce” Fundacja Centrum Młodzieżowej Robotyki z Kraśnika
28 “Obserwacja wzrostu roślin” Fundacja Edukacji Demokratycznej Dmuchawiec z Łodzi
29 “Bezpieczne zabawy z prądem – co przewodzi prąd?” Szkoła Podstawowa Nr 7 w Kłodzku
30 “Tańczące ozoboty” Fundacja KOLOROWO z Łodzi

Z laureatami skontaktujemy się mailowo. Gratulujemy!