Wyniki 2017-05-30T10:59:45+00:00

Wyniki

Na posiedzeniu w dniu 29 maja 2017 r. Komisja Grantowa Fajne Granty T-Mobile w składzie: Karolina Kurasz – CR Specialist T-Mobile Polska, Magdalena Bujak – Instytut Kościuszki, Anna Karczewska – ambasadorka Code Week PL, Marek Zagórski – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Cyfryzacji, Robert Król – Dyrektor Departamentu Kompetencji Cyfrowych w Ministerstwie Cyfryzacji, Aleksander Tarkowski – Dyrektor Centrum Cyfrowe, Kamil Sijko – Fundacja CoderDojo Polska przyznała granty w kategorii:

DO 2000 ZŁ

Wniosek Wnioskodawca Projekt
2-1 Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach Mój przyjaciel robot
2-3 Szkoła Podstawowa w Mszczonowie Kodowanie ponad pokoleniami
2-4 Stowarzyszenie Społeczno-Oświatowe „Bliżej szkoły” Damice 2.0
2-5 Stowarzyszenie „U Baczyńskiego” „Kolorowe programowanie”
2-6 Polskie Stowarzyszenie Promocji Oświatowych OPP ODDZIAŁ I Programowalna bombka
2-7 Szkoła Podstawowa nr 14 w Lubinie Skrzaty programują
2-8 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Wladysława Broniewskiego „KODAKU CZWARTAKU” – KODUJ Z SIOSTRĄ, KODUJ Z BRATEM, MAMĄ, TATĄ, MAŁOLATEM
2-10 Paweł Bagiński Od pomysłu do modelu- warsztaty druku 3D w Zespole Szkół w Kołakach Kościelnych
2-12 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna Pierwsza przygoda z programowaniem
2-14 Adam Wąsik ODKODUJ GDAŃSK
2-15 Zespół Szkół Gimnazjum Publiczne im. Anny Jenke w Błażowej Programowanie Arduino Uno
2-16 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Zagórowie Wydrukuj sobie skrzydła – budujemy drukarkę 3D w bibliotece!
2-17 Zespół Szkół nr 11 w Gdyni Zapraszamy robota na spacer (uczniowie kodują ciekawe trasy spacerowe na makietach)
2-18 Katarzyna Pazdej Miasto robotów – Piła za kilkadziesiąt lat

DO 5000 ZŁ

Wniosek Wnioskodawca Projekt
5-2 Szkoła Podstawowa w Mszczonowie Akademia programowania „Kodolandia”
5-4 Justyna Reisenberg Koduję ja, kodujesz ty!
5-5 Anna Jędryczko Kod naszego podwórka
5-9 Ewa Barszczowska Programowanie na wesoło u niesłyszących
5-10 Zespół Szkół im. Anieli hr. Potulickiej w Wojnowie T- Energia
5-11 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 Specjalna Wirtualnie i realnie – kodowanie i programowanie poprzez gamifikację
5-15 Stowarzyszenie Pro-Czwórka Informatyczne Warsztaty  Programistyczne – Zielona Szkoła
5-16 Stowarzyszenie Oświatowe „Nasza Dwójka” Zakodowane wakacje
5-17 Gimnazjum nr 6 im. ks. J.Twardowskiego Zabawy z Arduino
5-21 Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Katolickich Zakodowane zjawiska fizyczne
5-22 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. M. Kopernika w Ustrzykach Dolnych „Programowanie i robotyka po bieszczadzku”
5-24 Szkoła Podtawowa im. Mikołaja Kopernika w Wiktorówku Granie na bananie, czyli kodowanie dla juniorów i seniorów
5-25 Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo Akademia Młodzieżowa nowoczesnych technologii na rzecz społeczności lokalnej
5-26 Szkoła Podstawowa im. ks. mjr. Franciszka Łuszczki w Lubeni Super Koder
5-27 Zespół Szkół Społecznych w Jarocinie Kodowanie, to super wyzwanie!
5-29 Paweł Zaranek Elektroniczny asystent
5-32 Beata Kończak Programowanie- fajna sprawa i super zabawa
5-33 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Nauczycieli Tajnego Nauczania nr 330 Szkolny Klub Programistów
5-34 Wiesław Rychlicki Zaprogramuj robota
5-35 Fundacja „AMATORZY PIÓRA” Jestem młodym programistą
5-37 Stowarzyszenie Oświatowe „Nasza Dwójka” MicroBity – MegaProfity
5-38 Zespół Szkół Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej w Błażowej Inteligentny dom
5-39 Space is more Generacja Marsa- Projektowanie i programowanie łazików marsjańskich
5-42 Fundacja Kultural Kolektiv Muzyka w PureData – warsztaty programowania i interakcji
5-43 Fundacja Antares Odległa gwiazda
5-44 Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej Code Little Heroes – pierwszy poziom wtajemniczenia
5-49 Laboratorium Universum Marek Sulczewski  Inteligentna turbina wiatrowa
5-50 Szymon Krawczuk Wakacje z Hardwarem

DO 10000 ZŁ

Wniosek Wnioskodawca Projekt
10-4 Fundacja Szkoła Medialna Bajki ozobotów – czego Lem nie wymyślił
10-5 Karolina Czech Interaktywne Muzeum „Wczoraj i Dziś”
10-8 Zespół Szkół Społecznych w Dobiesławiu Lokalne centrum programowania i druku 3D w Dobiesławiu
10-10 Paweł Kowalewski Ekoboty, czyli wynalazki ze złomowiska
10-12 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Jakuszach Szkolna Agro-Stacja

Z laureatami skontaktujemy się mailowo. Gratulujemy!